שיטת אבחון עפ"י תורת הצבעים

 

שיטת האבחון של מחוברים בלב היא שיטה, שמעלה מתת המודע למודע מצבי חיים באמצעות צבעים  ומאפשרת התבוננות, הבנה ושיפור.

החיים מזמנים מגוון מאד רחב של חוויות, מצבים, רגשות והתנסויות. רובנו חיים את החיים בלי לעצור לרגע, בלי להעמיק ולחקור מה באמת קורה לנו, למה אנחנו נמצאים במקום שבו אנו נמצאים, ובלי להיות מודעים למצבנו. לעיתים אף מתקיימת הכחשה ובריחה מהתמודדות.

 במהלך חיינו, אנחנו חושבים שאנו שולטים על הרבה דברים ומחליטים עליהם , אך למעשה מי ששולט הוא תת המודע ולכן, לצערנו הרבה מההחלטות שלנו לא מתממשות, מתפספסות או מתעכבות.

עם שיטת האבחון של מחוברים בלב אתה מקבל הזדמנות להגדיר קושי שמתקיים בך בשלב זה, למקד ולתחם אותו, תוך חקירה אישית ופריצת דרך למקום חדש. ניתן לך פתח  להיכנס דרך בחירה אינטואיטיבית לתת המודע, להתבונן על ה"אני" שלך באומץ, להעלות למודעות, לדייק ולהבהיר  את המצב הנוכחי שלך, להבין את עצמך ולעשות שינוי.

היכולת של השיטההיא ליצור הבנה ולהגיע  לשליטה ומימוש של הבחירה והרצון שלך בחיים.

 אין גבול לעבודה עם הכלי, השימוש בו לא נגמר, ככל שתעבוד יותר עם  הכלי, עוד ועוד דפוסים יעלו מתת המודע למודע. גם אם תפתח את אותו קלף שוב ושוב ההתייחסות שלך לאבחון והתובנות שיעלו תהיינה ממקום אחר. זה גם יסביר את השינוי שחל בך.

 הכוח והיופי של השיטה, טמונה ביכולת של כל אדם  לעבוד עם עצמו, ללא איום כלשהו, בלי צורך לרצות, לתת דין וחשבון לאחרים, ומתוך כנות ופתיחות מרביים.

 זוהי שיטה פשוטה, עוקפת מוח, אך עם זאת מאפשרת חיבור עמוק ומשפיע.

 העבודה עם השיטה מתאימה לכל אדם עם ראש פתוח, שרוצה להכיר את עצמו, להיות במודעות עצמית, לעבור שינוי  ולשפר איכות חייו.

  

מה בערכה 

  • חוברת הדרכה ובה 72 אבחונים על פי תורת הצבעים (ראו פרוט בהמשך)
  • 72 קלפים המתארים מצבים שונים בחיי אדם : מצדו האחד של כל קלף ציור בתוך עיגול, פרי יצירתם של ילדים ומבוגרים. ובצדו השני משפט שתומך באבחון ונותן ממד נוסף להתבוננות דרך סיפור אישי מהחיים.
  • חפץ דיבור שמאפשר לאדם לבנות מקום אשר לא תמיד קיים בחייו. הדבר יגרום להעצמה, לתחושת שייכות ובניית ה"אני".מומלץ להחזיק את חפץ הדיבור בזמן קריאת האבחון .

  

תהליך ההתחברות והטרנספורמציה נעשה בארבעה שלבים:

  1. בחירת קלף באופן אינטואיטיבי
  2. קריאת האבחון וכתיבה אינטואיטיבית
  3. ארבע שאלות להעמקה והתבוננות
  4. חיבור לסיפור האישי

  

שלב 1 –בחירת קלף באופן אינטואיטיבי

תת המודע בוחר בצבעים. הבחירה בצבע אינה מקרית ומהווה השתקפות של מצבך הרגשי העמוק. זוהי שפת תדרים חכמה, המזהה את התבונה לה אתה זקוק כרגע, לשם ריפוי.

תורת הצבע הינה ידע שנאגר במהלך חיי האדם בעולם, מאז הבריאה, ונעשה בו שימוש מגוון על ידי תורות עתיקות, אמנויות ופילוסופיות שונות.

שלב 2 – קריאת האבחון וכתיבה אינטואיטיבית

האבחון מהווה פתח וכניסה להתבוננות על מצב בחיים בו אתה נמצאת כרגע .

אנחנו ממליצות לך לקרוא את האבחון מספר פעמים ולנסות להבין אותו לעומק. מומלץ לא לגשת ישר לשאלות.

ההזמנה – לכתוב את הדברים שעולים בך ביומן אישי. כתיבה אינטואיטיבית יוצרת ריפוי, מוטמעת ב- DNA   ותומכת בתהליך.

 

 שלב 3-   ארבע שאלות להעמקה והתבוננות

השאלות עובדות על 4 רבדים פנימיים, שיוצרים מודעות פותרת ומחוללת שינוי .

השאלות מעמיקות את ההבנה  לגבי האתגר או הקושי שכרגע נמצא בחוויה שלך, מובילות  למציאת הכוח הפנימי לשינוי. עצם המענה על השאלות משפר את המצב.

ההזמנה – להמשיך ולכתוב את מה שעולה בך. לתרגל ולאמן את עצמך ביישום ההחלטות שהחלטת במשך 21 יום לפחות(ראה שאלה מספר 4 בדפי האבחונים)

שלב 4 – חיבור לסיפור האישי

הפתיח לסיפור המובא בקלף, מזמן אפשרות לספר סיפור מהחיים שלך, המהווה חלק מהמכלול שאתה, זהו המפתח לתהליך הצמיחה והשחרור מדפוסים ישנים .

ההזמנה- להיפגש עם היקרים לך, משפחה בן\בת זוג ,חברים ולשתף האחד את השני בסיפורים ובתובנות שעולות מתהליך החיבור. מומלץ שמי שמספר, יאחז בחפץ הדיבור והשאר מקשיבים הקשבה עמוקה ללא שפוט וללא תגובתיות .

מאחלות לך התחברות מעניינת עמוקה ומרתקת